Wysyłka kontenera - cennik

Start / Cennik / Wysyłka kontenera

Polamer oferuje kilka różnych opcji dla osób zainteresowanych wysyłką kontenerową do Polski

Wysyłka całych kontenerów (FCL)

wynajem calego kontenera
Z obydwu lokalizacji Polamer (Des Plaines, IL oraz Roselle, NJ) oferujemy wysyłkę całych, dedykowanych kontenerów morskich o długości 20 lub 40 stóp w opcji „warehouse-to door” czyli z magazynu Polamer pod adres docelowy klienta w Polsce.

Dodatkowo mozemy zaoferować opcję załadunku własnego (klient jest odpowiedzialny za załadunek i zabezpieczenie towaru w kontenerze w magazynie Polamer) lub załadunku realizowanego przez pracowników firmy Polamer.

Podstawowe koszty wynajmu kontenerów są nastepujące

Chicago – Gdynia/port

- kontener 40 stopowy ($3900.00)

- kontener 20 stopowy ($3650.00)

New Jersey - Gdynia /port

- kontener 40 stopowy ($3100.00)

- kontener 20 stopowy ($2700.00)

Dodatkowo realizujemy opcję typu door-to-door dla wszystkich klientów z terenu całych Stanów Zjednoczonych do dowolnej lokalizacji w Polsce – w przypadku tej opcji przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę w dwóch wariantach zaladunku w USA

- czas na zaladunek 2 godziny (tzw live load)
- czas na zaladunek do kilku dni (tzw drop & pick)

Po więcej informacji zapraszamy pod numer Polamer Cargo 773.774.8855 (pon – pt 8:00 – 5:00PM) lub info@polamerusa.com

Wysyłka części kontenerów (LCL)

wynajem calego kontenera
(opcja dostępna tylko z lokalizacji w Chicago i New Jersey) - klient płaci tylko za przestrzeń, jaką zajmie jego towar w kontenerze.

W zależności od ilości, przestrzeń zajęta przez towar klienta jest rozliczana na podstawie stóp/metrów sześciennych lub stóp bieżących (dla większych ladunkow).

Towar w kontenerze zostaje przetransportowany do magazynu Polamer w Warszawie, skąd może zostać odebrany przez klienta lub skąd można zamówic opcję dostawy pod konkretny adres w Polsce (lub kraju Unii Europejskiej)

Po wycene kosztów transportu morskiego (LCL) do Polski prosimy o kontakt pod numer Polamer Cargo 773.774.8855 (pon – pt 8:00 – 5:00PM) lub info@polamerusa.com

Do wyceny potrzebne są:
- waga
- wymiary
- informacje o rodzaju towaru

Polamer oferuje również usługę odbioru towarów na terenie USA. Dla klientów z Polski oferujemy 30 dni darmowego magazynowania oraz atrakcyjną ofertę pakowania, zabezpieczania oraz konsolidacji przesyłek.

Dla wygody naszych klientów biuro, magazyn oraz agencja celna Polamer znajduja się w jednym budynku pod adresem ul. Puławska 427, Warszawa