Mienie przesiedleńcze do Polski

Start / Cennik / Mienie

Pamietaj – wysyłka mienia przesiedlenia i przeprowadzka z USA do Polski to nie czas na eksperymentowanie z firmami znikąd. Nie szukaj pozornych oszczędności – skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta – mienie@polamercargo.com lub 773.774.8855

W zależności od potrzeb klienta pracownicy Polamer są w stanie zaproponować i przygotować odpowiednią formę wysyłania mienia przesiedlenia w zależnosci od ilości sztuk. Dlatego w okresie planowania procesu przeprowadzki zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, aby omówić i wybrać optymalną formę wysyłki. Zadbamy, aby wszystkie rzeczy dotarły do Polski bezpiecznie i na czas, w najlepszej możliwej opcji cenowej.

Polamer oferuje usługi pakowania mienia w domu klienta oraz transportu na terenie USA do naszych magazynów w Des Plaines, IL oraz Roselle, NJ.

Od 1/1/2017 Polamer oferuje również 2 miesiące magazynowania mienia oraz samochodów za darmo
w magazynie w Des Plaines, IL !!!

Wysyłka samochodów (oraz innych pojazdów)

Samochody i inne pojazdy wysyłamy z naszych magazynów w Roselle, NJ oraz Des Plaines, IL.

Koszt wysyłki samochodu z magazynu Polamer w Roselle, NJ wynosi:

- $1350 – sedan, kombi
- $1450 – SUV, Minivan, Pickup

Koszt wysyłki samochodu z magazynu Polamer w Des Plaines,IL wynosi:

- $1490 – sedan, kombi
- $1790– SUV, Minivan, Pickup

Czas transportu morskiego wynosi ok 5 – 6 tygodni.
Polamer transportuje maksymalnie 2 samochody w kontenerze o długości 40 stóp.
Odbiór pojazdów oraz odprawa celna następuje w magazynie Polamer w Warszawie (ul Puławska 427)
Powyższe ceny obowiązują do długosci samochodu nie przekraczającej 16 stóp (487 cm)
Kategoria sedan obowiązuje do wysokosci pojazdu 59 cali (150 cm)

Powyższe ceny zawierają opłaty za załadunek, transport oraz rozładunek pojazdu w Polsce wraz z 7-dniowym magazynowaniem w Polamer Warszawa.

Wysyłka motorów, quadów, łodzi, skuterów wodnych, skuterów snieżnych:

W kwestii kosztów transportu wyżej wymienionych pojazdów prosimy o kontakt z pracownikami Polamer Cargo. Z uwagi na różnorodność tych pojazdów a co za tym idzie ich wag, wymiarów oraz preferencji klienta co do rodzaju opakowania przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę

kontakt: mienie@polamercargo.com lub 773.774.8855

Wynajem części kontenera


$190.00/za stopę bieżącą lub $7.00 za stopę sześcienną

$190.00/za stopę bieżącą lub $7.00 za stopę sześcienną

Wynajem części kontenera to opcja idealna dla osób przewożących niedużą ilość rzeczy, które nie zajmą całego kontenera o długości 40 lub 20 stóp.

Polamer załaduje rzeczy tak, żeby zajęły jak najmniejszą przestrzeń w kontenerze i tylko za tą przestrzeń płaci klient.

Mienie klienta powinno być spakowane w pudłach, kartonach lub opakowaniach o w miarę regularnych kształtach, tak, aby umożliwić ich łatwe ukladanie oraz piętrowanie – co oznacza zajęcie minimalnej przestrzeni w kontenerze a dla klienta oznacza oszczędności na rachunku za transport do Polski.

Do takiego ładunku może być doładowany samochód (lub inny pojazd), który zostanie wyslany wg podanych stawek

Mienie wysłane w ten sposób trafia do magazynu Polamer w Warszawie, gdzie następuje rozładunek i odprawa celna w agencji celnej Polamer. Dla wygody naszych klientów biuro, magazyn oraz agencja celna Polamer znajduja się w jednym budynku pod adresem ul. Puławska 427, Warszawa

Klient ma możliwość zamówienia transportu rzeczy z Warszawy pod wskazany adres. Istnieje również opcja odbioru mienia i transportu we własnym zakresie.

Korzystając z opcji wysyłki części kontenera warto wziąć pod uwagę możliwość darmowego magazynowania mienia w magazynie Polamer w Des Plaines, IL. Daje to klientowi komfort stopniowego pakowania rzeczy w domu i dostarczania ich do magazynu Polamer. W momencie, kiedy wszystkie rzeczy trafią do magazynu, wtedy planowana jest wysyłka i szacowany jej koszti w oparciu o ilość zajętych stóp sześciennych lub tzw stóp bieżących.

Towary z reguły wysyłane przez klientów w ramach mienia przesiedlenia: paczki, pudła, meble, sprzęty ogrodnicze (kosiarki, odsniezarki), sprzęt sportowy (rowery, narty, kajaki), sprzęt RTV-AGD, wyposażenie kuchni, narzędzia, quady, skutery snieżne, skutery wodne

Wynajem całego kontenera

Wynajem całego kontenera (opcja z Illinois oraz New Jersey)

Opcja dla osób przewożących znaczną ilość kartonów, mebli, wyposażenia domowego i ewentualnie samochód(y).

Załadunek kontenera następuje w magazynie Polamer w Roselle, NJ lub w Des Plaines, IL.

Kontener jest w Polsce podstawiany pod wskazany przez klienta adres gdzie następuje rozładunek (za zorganizowanie rozładunku w miejscu docelowym odpowiedzialny jest klient)

Wycena kosztów wysyłki kontenera będzie zawierać: załadunek w magazynie Polamer, transport lądowy do portu w USA, transport morski do portu w Gdyni, transport drogowy w Polsce oraz 8 godzin na rozładunek.

Wynajem całego kontenera (opcja z terenu całych Stanów Zjednoczonych)

Opcja dla osób, które z uwagi na ilość rzeczy lub na swoje miejsce zamieszkania w USA nie są w stanie przetransportować rzeczy/mienia do jednego z magazynów Polamer.

Załadunek następuje pod domem klienta w USA, rozładunek następuje pod domem klienta w Polsce (lub pod podanym przez niego adresem).

Klient jest odpowiedzialny za zorganizowanie załadunku w USA oraz rozładunku mienia w Polsce.

W obydwu powyższych przypadkach pełną wycenę kosztów będziemy w stanie przedstawić w momencie, kiedy będziemy znali adres załadunku w USA oraz adres rozładunku w Polsce.

Ważna informacja – kontenery podstawiane pod dom w USA oraz w Polsce są umieszczone na naczepie co oznacza, ze do zaladowania oraz rozładowania samochodu (lub innych pojazdów) może być konieczna rampa rozładunkowa lub laweta.

Pracownicy Polamer oraz autoryzowani przedstawiciele naszej firmy monitorują cały proces transportu oraz zapewniają klientom pomoc w odprawie celnej w Polsce, która w wielu przypadkach jest odprawą zdalną.